Sesje noworodkowe

Sesja noworodkowa
dla wyjątkowego maluszka

Zapraszam na uwiecznienie tych wspaniałych chwil w moim studio.
Podaruj dziecku pamiątkę na lata.

Fotografia noworodkowa w Poznaniu, Sesja Maja

Sesja noworodkowa - poznaj szczegóły

Sesje noworodkowe to specyficzny rodzaj sesji dziecięcej. W tym przypadku nie wystarczy wiedza fotograficzna, ale przede wszystkim trzeba wiedzieć jak obchodzić się z kilkudniowym maleństwem. Pamiętajcie o tym wybierając swojego fotografa noworodkowego.

Sesję noworodkową najlepiej jest robić między 7 a 14 dniem życia. Dziecko wtedy śpi głębokim snem, ciało jest plastyczne co pozwala na bezpieczne układanie maleństwa w słodkich pozycjach. Aby zapewnić komfort maluszka scena jest dogrzewana farelką, gdyż część zdjęć jest wykonywana na golaska (rodzice ubierzcie się tak aby się nie zgrzać).

W dniu standardowej sesji noworodkowej nie planuję już innych sesji, aby się nie śpieszyć. Tempo wyznacza nam maleństwo, jest czas na karmienie, przewinięcie i utulenie. Sesja trwa czasem nawet kilka godzin, ale efekty będą Was cieszyć latami. Najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort Waszego maleństwa dlatego czasem zmieniam zaplanowaną pozycję, jeśli widzę, że nie odpowiada ona modelowi.

W celu rezerwacji terminu warto się skontaktować jeszcze w trakcie ciąży. Chociaż konkretny dzień sesji ustalamy jak maleństwo pojawi się na świecie, da Wam to gwarancję terminu sesji. Jeśli zdecydujecie się również na sesję ciążową otrzymacie rabat. Nie wymagam zadatku, płatność całości w  dniu sesji. W ofercie mam również wydruki w większych formatach na papierze fotograficznym, na piance lub na płótnie. Polecam również albumy na sztywnych rozkładówkach oprawione w ekoskórę lub ręcznie robione, personalizowane albumy, które będziecie mogli obejrzeć w studio. Na płycie otrzymacie zdjęcia poddane profesjonalnej cyfrowej obróbce, nie daję surowego materiału. Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej w 2 wariantach: odpowiednio pomniejszone z logo do publikacji w internecie oraz w wysokiej rozdzielczości tylko do Waszego prywatnego użytku. Płatność gotówką w dniu sesji.

Sesja noworodkowa - co warto zabrać

  • dodatkowe pieluszki, kocyk maleństwa, smoczek (nawet jeśli dziecko go jeszcze nie używa),
  • przekąskę,
  • do wspólnych zdjęć warto przygotować koszulki/bluzki raczej dopasowane, w neutralnych kolorach (biały, czarny, szary, beżowy), bez krzykliwych wzorów czy napisów. Mamom polecam sukienki bez ramion lub topy najlepiej bez ramiączek, a tatusiowie świetnie będą się prezentować w czarnym lub białym dopasowanym t-shircie. Maleństwu może się przydać gładki bodziak. Możemy również wykonać zdjęcia w negliżu.

Sesja noworodkowa - dodatki

Posiadam wiele różnorodnych dodatków, które możemy wykorzystać w czasie sesji, takich jak: kosze, łóżeczka, kocyki, czapeczki, kompleciki z miłej wełny, opaski dla dziewczynek, owijki itp. Zawsze mile widziane są również dodatki przyniesione przez Państwa. Mogą być to rzeczy związane z Państwa pasją czy zawodem, które sprawią, że zdjęcia nabiorą osobistego charakteru.

Sesja noworodkowa - prezentacja z sesji

Zapraszam do obejrzenia przykładowej prezentacji zdjęć:

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie.

 

PAKIET MINI
499 zł
6 zdjęć poddanych profesjonalnej
obróbce cyfrowej (retusz)
czas ok. 1-1,5 godz.
płyta CD ze zdjęciami
możliwość dokupienia dodatkowych
ujęć w cenie 30zł/szt.
6 wydruków, do wyboru formaty:
15x23, 13x18, 10x15
2 aranżacje
zdjęcia samego maleństwa

 

PAKIET STANDARD
749 zł
20 zdjęć poddanych profesjonalnej
obróbce cyfrowej (retusz)
czas ok. 3 godz.
płyta CD ze zdjęciami
możliwość dokupienia dodatkowych
ujęć w cenie 30zł/szt.
20 wydruków, do wyboru formaty:
15x23, 13x18, 10x15
kilka różnych aranżacji
na życzenie zdjęcia
z rodzicami/rodzeństwem

Zapisz się na sesję już dziś!

Sesja noworodkowa - zrealizowane sesje

Zapoznaj się z moimi realizacjami sesji noworodkowych. Miłego oglądania!
Z niecierpliwością czekam na kontakt od Ciebie!

 

Uwiecznij te wyjątkowe chwile...

 

Fotografia noworodkowa w Poznaniu, Sesja Kalina

Sesje noworodkowe w Poznaniu

Zapisz się na sesję już dziś!

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz