Sesje niemowlęce

Sesja niemowlęca
dla wyjątkowego maluszka

Zapraszam na uwiecznienie tych wspaniałych chwil w moim studio.
Podaruj dziecku pamiątkę na lata.

Fotografia niemowlęca w Poznaniu

Sesja niemowlęca - poznaj szczegóły

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym" – pisał Phil Bosmans. Daję Wam niepowtarzalną szansę uwiecznienia grymasów, uśmiechów, radosnej zabawy i momentów zadumy Waszego małego cudu. Zatrzymajcie te niezwykłe chwile na zawsze dzięki profesjonalnej sesji niemowlęcej.

Sesja niemowlęca odzwierciedla nastrój i emocje maluszka, dlatego czas jej trwania uzależniony jest od humoru małego modela. Sesja niemowlęca jest przeznaczona dla dzieci od ok.6 miesiąca (najlepiej aby maluszek już siedział samodzielnie) i trwa średnio od 1 do 2 godzin. W przypadku pakietu mini przygotowuję średnio 3 aranżacje, zaś w wersji standard tyle na ile model nam pozwoli.

Jeśli chcecie ozdobić Wasze ściany pięknymi fotografiami to mogę przygotować wydruk na płótnie lub piance. Ręcznie robione personalizowane albumy badź albumy na sztywnych kartach oprawione w ekoskórę będą również wspaniałą pamiątką. Efektem pracy sesji są wyjątkowe zdjęcia niemowlaka ukazujące Waszą pociechę w najpiękniejszym i najbardziej beztroskim okresie życia. Podczas każdej sesji mogę na Państwa życzenie wykonać pamiątkowe zdjęcie rodzinne. Jeśli jednak zależy Wam na większej ilości wspólnych ujęć lub Wasz maluszek ma już rodzeństwo i chcecie uwiecznić ich razem to zapraszam na sesję rodzinną. Nie daję surowego materiału, na płycie znajdują się wyłącznie zdjęcia poddane obróbce. Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością zdjęć to możecie je dokupić. Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej w 2 wariantach: odpowiednio pomniejszone z logo do publikacji w internecie oraz w wysokiej rozdzielczości tylko do Waszego prywatnego użytku. Płatność gotówką w dniu sesji.

Sesja niemowlęca - dodatki

Dzięki dodatkom, którymi dysponuję, mogę na Wasze życzenie wykonać różnorodne zdjęcia w niezwykłych i cudownych stylizacjach. Do dyspozycji mamy różnorodne wełniane kompleciki, opaski, koronkowe rampersy, spódniczki tutu i pettitskirt,  czapeczki, wdzianka, kosze, walizki, łóżeczka. Zachęcam również do zabrania własnych ubrań i gadżetów, aby urozmaicić ujęcia Waszej pociechy. W przypadku chłopców dobrze się sprawdzi biały gładki bodziak.

 

Sesja niemowlęca - prezentacja z sesji

Zapraszam do obejrzenia przykładowej prezentacji zdjęć:

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie.

 

PAKIET MINI
399 zł
10 zdjęć poddanych profesjonalnej
obróbce cyfrowej (retusz)
czas ok. 30 - 45 min.
płyta CD z 10 zdjęciami
możliwość dokupienia dodatkowych
ujęć w cenie 25zł/szt.
10 wydruków, do wyboru formaty:
15x23, 13x18, 10x15

 

PAKIET STANDARD
599 zł
20 zdjęć poddanych profesjonalnej
obróbce cyfrowej (retusz)
czas ok. 60 - 90 min.
płyta CD z 20 zdjęciami
możliwość dokupienia dodatkowych
ujęć w cenie 25zł/szt.
20 wydruków, do wyboru formaty:
15x23, 13x18, 10x15

Zapisz się na sesję już dziś!

Sesja niemowlęca - zrealizowane sesje

Zapoznaj się z moimi realizacjami sesji niemowlęcych. Miłego oglądania!
Z niecierpliwością czekam na kontakt od Ciebie!

 

Uwiecznij te wyjątkowe chwile...

 

Fotografia niemowlęca w Poznaniu

Sesje niemowlęce w Poznaniu

Zapisz się na sesję już dziś!

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz